Search  
 موقعیت شما: news
 عضویت     ورود به سیستم  
 رضایت نامه حداقل  
افزودن محتوا

طرح ممیزی املاک در شهرداری قره اغاج اجرا می شود.

همواره فقدان سیستم مکانیزه و به روز اطلاعات املاک در هر شهری به طور جدی احساس می شود.  که در همین راستا و براساس پیگیری های شهرداری محترم قره اغاج و تعامل با شرکت شاهکارسازان آذربایجان مقرر شد این امر در سطح املاک موجود شهر قره اغاج با اخذ مجوزهای لازم از آذرماه سال 97 توسط شرکت شاهکارسازان آذربایجان در راستای ایجاد شناسنامه دارکردن منازل شهری قره اغاج و ایجاد درآمد پایدار برای آن شهرداری محترم اجرا شود.

از مزایای طرح ممیزی املاک ، کمک به عمران ، توسعه و آبادانی بیشتر و رضایت مندی شهروندان از خدمات درخواستی شهرداری ، تخصیص امکانات براساس نیاز در محدوده مناطق شهری قره آغاج را از مهم ترین فواید و مزایای اجرای این طرح است.

در این راستا با درخواست تعامل دو سویه و همکاری های لازم از سوی شهروندان اعلام می دارد مامورانی که دارای حکم ماموریت عکس دار ممهور به مهر شهرداری و شرکت پیمانکاری شاهکارسازان آذربایجان هستند در حضور مالکین املاک ، اقدامات لازم برای اجرای این طرح را انجام می دهند.

با توجه به این که از سوی شهرداری طی اطلاعیه‌های مختلف این موضوع در سطح شهر اطلاع‌رسانی خواهد شد  به منظور پرهیز از اتلاف وقت‌، شهروندان باید مدارک مورد نیاز از قبیل سند مالکیت‌، پروانه یا پایان کار ساختمانی‌، قبوض آب، برق، گاز و تلفن‌، مدارک شناسایی و یا هر گونه گواهی دیگر را به ماموران مذکور ارایه کنند .
در صورت عدم همکاری‌، ملک مورد نظر طبق قوانین موجود به صورت علی الراس ممیزی می‌شود .

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (468)
کد خبر: 135

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

 تمام حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت شاهکارسازان آذربایجان می باشد