Search  
 موقعیت شما: news
 عضویت     ورود به سیستم  
 رضایت نامه حداقل  
افزودن محتوا

اجرای دقیق طرح ممیزی املاك در افزایش درآمد شهرداری تاثیربسزایی دارد

دستیابی به اطاعات املاک سطح شهر علاوه بر اینکه باعث برنامه ریزی صحیح واصولی مدیریت شهری جهت رفع مشکلات است ، اجرای دقیق طرح ممیزی املاک در افزایش درآمد شهرداری تاثیر بسزایی دارد . مروزه دست یابی به اطلاعات درست و مطمن بویژه در حوزه مدیریت شهری یکی از راهکارهای مهم در جهت رفع مشکلات ومعضلات سطح شهر است. عوارض نوسازی که شهروندان با هدف مشارکت در توسعه و عمران سطح شهر هر ساله آن را پرداخت می کنند یکی از منابع درآمد شهرداری ها است . بسیاری از املاک سطح شهر بر اثر مرور زمان تغییراتی در آن ایجاد شده و باید شهرداریها از تغییرات صورت گرفته اطلاع حاصل کنند .

شهرداریها موظف هستند هر پنج سال یکبار نسبت به اجرای طرح ممیزی املاک سطح شهر اقدام کنند و اطلاعات املاک را بصورت کامل برداشت کنند .

با بیان اینکه برداشت صحیح و اصولی اطلاعات املاک سطح شهر علاوه بر اینکه مدیریت شهری را در برنامه ریزی اصولی و دقیق در رفع مشکلات یاری می کند ،طرح ممیزی املاک در افزایش درآمد شهرداریها هم تاثیر بسزایی دارد . یکی از مواری که اجرا کنندگان طرح ممیزی املاک باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند برداشت صحیح و دقیق اطلاعات املاک است چرا که براساس این اطلاعات هم برنامه ریزی لازم جهت رفع مشکلات و هم صدور فیش های نوسازی صادر خواهد شد .

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (103)
کد خبر: 147

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

 تمام حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت شاهکارسازان آذربایجان می باشد